top of page

Vebinarai

,,Krizė, iššūkiai ir galimybės“− tai Ateities politikų akademijos naujas seminarų modulis, kuris, atsižvelgus į esamas aplinkybes, keliasi į internetinį formatą. Skatiname aktyvų ir atsakingą pilietiškumą, inovacijas ir optimizmą.

,,Krizė, iššūkiai ir galimybės. Prekės ženklų komunikacija karantino metu“. Pirmasis Ateities politikų akademijos vebinaras, suteikiantis žinių tiems, kurie turi ir kuria asmeninį prekės ženklą, veda į priekį organizacijas, asociacijas, politinius ar pilietinius judėjimus.

,,Krizė, iššūkiai ir galimybės: baimės, stresas ir motyvacija.“ Streso ir nerimo valdymo patarimai šiandien pasiekiami kiekvienam, tačiau ar visi juos taikome ir skiriame tam pakankamai dėmesio? Ar lengvai sugyvename su visais šeimos nariais karantino metu?

,,Tvarkau spintą - mažinu vartojimą“. Gerūta Navickaitė, Ateities politikų akademijos lektorė, Copie rūbų kūrėja ir prekės ženklo steigėja, atsakingo aplinkai ir draugiško žmogui garderobo kūrėja ir formuotoja. Jos paskaitų ciklas yra skirtas žmogaus garderobo svarbai. Kaip sako pati Gerūta: ,,Apie mus neverbaline kalbà kalba mūsų išvaizda“ ir kviečia nemokamai pasiklausyti pirmojo vebinaro ,,Tvarkau spintą - mažinu vartojimą“.

bottom of page